První EMS trénink

Váš úplně první trénink, při kterém Vám vysvětlíme, jak technologie EMS funguje, probereme s vámi váš aktuální stav, vybereme správnou velikost oblečení, EMS kompletu a můžeme se na to vrhnout! Celým tréninkem Vás provede osobní trenér. PŘEDEM NIC NEPLATÍTE, AŽ NA MÍSTĚ.

550 Kč 

 

 

Koupit

Jeden EMS trénink

Již máte za sebou první EMS trénink? Přijďte si naplno užít revoluční EMS trénink nové generace. S osobním trenérem a přesně podle vašich potřeb.

550 Kč 

 

 

Koupit

Nastartuj svou změnu

Udělejte první krok ke změně a poznejte naplno účinky EMS tréninku. Společně s osobním trenérem začnete pracovat na splnění vašich cílů a více než měsíc si můžete užívat pohodlí našeho privátního studia.

520 Kč/trénink 

5 tréninků 

Celkem 2 600 Kč 

Koupit

Pravidelný EMS trénink

Pojďme společně nastartovat vaši pozitivní změnu. Užijte si 10 týdnů s revolučním tréninkem EMS. Zlepšíme Vaše držení těla a zmírníme dysbalance, aby bylo odolnější a přestala Vás bolet záda.

490 Kč/trénink 

10 tréninků 

Celkem 4 900 Kč 

Koupit

Parádní kondice

Budete na sobě makat 20 týdnů a každý na vás pozná změnu. Nejvíc ji ale pocítíte Vy sami. Budete ve skvělé kondici za pouhých 20 minut týdně. Vyberete si svůj termín a bude se vám věnovat osobní trenér.

450 Kč/trénink 

20 tréninků 

Celkem 9 000 Kč 

Koupit

Neustále ve formě

Změňte svůj životní styl a zajistěte si stálé výsledky. Budete mít komplexně aktivovaný svalový skelet, který vám zajistí perfektní fungování vašeho těla. Budete stále ve formě a spokojeni se svým zdravým tělem.

390 Kč/trénink 

50 tréninků 

Celkem 19 500 Kč 

Koupit

Kruhový trénink

Kruhové tréninky jsou zaměřené převážně na cvičení s vlastní vahou – důraz na kardio cvičení tak, abychom vhodně doplnili i EMS cvičení. Dbáme na osobní péči o klienta a pomáháme mu realizovat cviky správným způsobem, aby měly co největší efekt a byly šetrné ke kloubnímu aparátu.

350 Kč 

 

 

Koupit

10 kruhových tréninků

10 kruháčů, to už je pořádná porce na to, abyste se dostali do formy. Pokud si zakoupíte permanentku, jeden trénink Vás pak vyjde na 330 Kč, v ceně je pochopitelně káva, voda či něco na zub přímo ve studiu po tréninku.

330 Kč/trénink 

10 tréninků 

Celkem 3 300 Kč 

Koupit

1 EMS + 1 kruhový trénink

Víte, že absolvujete v jednom týdnu EMS cvičení a zároveň si přijdete dát do těla i na kruhový trénink, avšak nechcete si kupovat permici? Zvýhodněný balíček EMSka a kruháče tak pro Vás může být zajímavou volbou.

850 Kč 

 

 

Koupit

5 EMS + 5 kruhových tréninků

Chcete změnit životní styl, ale EMS cvičení je Vám málo? V Elitfitu můžete zapojit i kruhové tréninky, tento balíček je vhodný pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet, jak vše zvládnout.

4250 Kč 

 

 

Koupit

5 EMS + 10 kruhových tréninků

Jen si to představte... Po dobu pěti týdnů Vás čeká v jednom týdnu EMS silový trénink a do toho přidáte 2x kruhový trénink pod vedením našich špičkových trenérů. To už se na Vašem těle zkrátka musí projevit. A my se těšíme, až Vaše nadšení budeme sdílet s Vámi.

5850 Kč 

 

 

Koupit

10 EMS + 10 kruhových tréninků

Plánujete chodit pravidelně jak na EMS, tak kruhové tréninky? Tento balíček pro Vás bude patrně nejlepší volbou, za zvýhodněnou cenu totiž kombinuje obě varianty cvičení tak, aby bylo Vaše tělo spokojené.

7 900 Kč 

 

 

Koupit

10 EMS + 20 kruhových tréninků

Největší balíček zahrnuje kombinaci EMS a kruhových tréninků. Vhodné pro klienty, kteří chtějí studio Elitfit navštěvovat 1x týdně na EMS a 2x týdně na kruháč.

11 000 Kč 

 

 

Koupit

Přečtěte si naše obchodní podmínky.